Polski English MENU
logo titanis

nauka – technologia – człowiek

Tworzona przez nas platforma technologiczna oraz realizowane przez nas projekty dają szerokie możliwości współpracy zarówno ze środowiskiem naukowym jak i biznesem, szczególnie, że opieramy się na tanich, dostępnych rozwiązaniach technologicznych. Umożliwia to szybkie przeniesienie "pod strzechę" wyników prac badawczych.

Nie jesteśmy specjalistami we wszystkich dziedzinach i do tego nie aspirujemy. Nasza strategia opera się na współpracy z ekspertami z bardzo szerokiego spektrum dziedzin - od specjalistycznych zespołów naukowych, przez rehabilitantów - praktyków, po dystrybutorów na rynek medyczny.

Wierzymy, że łączenie kompetencji ludzi i instytucji umożliwia powstanie rzeczywistej wartości dodanej w wytworzonych wspólnie produktach, projektach czy też ideach.

Nauka

  • Poszukujemy ekspertów i zespołów do rozwijania naszej platformy  na inne grupy pacjentów.  Nasze narzędzia w połączeniu z Waszą wiedzą przyniosą im wymierne korzyści.
  • Jesteśmy zainteresowani naukowymi badaniami naszych projektów wdrożeniowych , w tym Neuroformy (np. system motywacyjny, telemedyczny, skuteczność programów terapeutycznych etc.).
  • Nasza platforma technologiczna może posłużyć szeroko rozumianym badaniom wykorzystującym przeróżne kombinacje treści i pomiarów: gry i ćwiczenia poznawcze sterowane ruchem, ekranem dotykowym lub innego rodzaju czujnikami, pomiary wskaźników ruchu (kamera 3D), równowagi ciała (posturograf) i innych sygnałów biomedycznych (EEG, GSR, EMG etc.) - wszystko z wykorzystaniem lekkich i przenośnych urządzeń.
  • Współtworzymy zespoły badawcze i ciągle poszukujemy nowych, z którymi możemy opracowywać i składać wnioski o granty, zarówno na badania podstawowe, jak i wdrożeniowe.

Biznes

  • Poszukujemy partnerów do promocji i dystrybucji w Polsce i za granicą naszych narzędzi wspierających rehabilitację i terapię, w tym programu Neuroforma.
  • Nawiążemy współpracę z rehabilitantami, terapeutami, prywatnymi gabinetami do testowego używania naszych produktów w praktyce.
  • Jesteśmy zainteresowani integrowaniem naszej platformy telerehabilitacyjnej z nowymi technologiami, autorskimi programami rehabilitacyjnymi i terapeutycznymi.
  • Jesteśmy zainteresowani partnerskim rozwojem naszej platformy technologicznej na zupełnie nowe obszary, do tworzenia potrzebnych i użytecznych produktów.

Zapraszamy do kontaktu!

Dziękujemy za wypełnienie formularza

Wiadomość wysłana pomyślnie.

Błąd wysyłania

Niestety nie udało się wysłać twojego formularza. Spróbuj ponownie. Jeżeli problem będzie się powtarzać, skontaktuj się z nami przez e-mail lub telefon.