Polski English MENU
logo titanis

nauka – technologia – człowiek

Neuroforma - innowacyjne wsparcie rehabilitacji neurologicznej

Neuroforma to nowoczesny program komputerowy służący do usprawniania funkcji ruchowych i poznawczych. Program wykorzystuje elementy wirtualnej rzeczywistości. Tworzony jest z myślą o pacjentach ze schorzeniami i urazami neurologicznymi.

Neuroforma wykorzystywana jest w klinikach, szpitalach, ośrodkach rehabilitacyjnych i gabinetach terapeutycznych jako narzędzie wspierające neurorehabilitację, a także przez pacjentów w warunkach domowych - jako narzędzie do indywidualnych ćwiczeń.

Od samego początku Neuroforma rozwijana jest we współpracy ze środowiskiem naukowym. Wierzymy w strategię "małych kroków" - od wersji pierwotnej, tworzonej na podstawie wiedzy praktyków i konsultacji naukowców, poprzez rozwój nowych, innowacyjnych metod terapeutycznych i diagnostycznych, aż po badania kliniczne.

Neuroforma występuje w trzech odsłonach: dla ośrodków dla ośrodkówdla terapeutów  oraz dla pacjentów .

Neuroforma dla ośrodków

Neuroforma dla ośrodków to wygodne, mobilne stanowisko składające się z dużego wyświetlacza, systemu komputerowego oraz systemu optycznego w technologii 3D.

Skierowana jest do ośrodków rehabilitacyjnych chcących zyskać:

  • czas i wygodę,
  • większe zadowolenie i zaangażowanie pacjentów,
  • lepsze rezultaty terapeutyczne.

www.neuroforma.pl/dla-osrodkow

Neuroforma dla terapeutów

Neuroforma dla terapeutów to program komputerowy do indywidualnej pracy z pacjentami wymagającymi usprawniania funkcji ruchowych i poznawczych. Do korzystania z programu potrzebujesz jedynie komputera i kamerki internetowej.

Neuroforma kierowana jest do terapeutów chcących korzystać z nowoczesnych i profesjonalnych narzędzi, które zwiększą skuteczność ich pracy i zmobilizują pacjentów do regularnych ćwiczeń.

www.neuroforma.pl/dla-terapeutow

Neuroforma dla pacjentów

Neuroforma dla pacjentów to program komputerowy do samodzielnych ćwiczeń ruchowych i poznawczych. Program daje możliwość wykonywania ćwiczeń przy użyciu własnego komputera wyposażonego w kamerkę internetową.

W Neuroformie pacjenci mają dostęp do ponad 20 modułów ćwiczeniowych. Mogą również tworzyć własne sesje ćwiczeniowe złożone z wielu modułów, a także na bieżąco śledzić swoje postępy w ćwiczeniach. 

www.neuroforma.pl