Wśród naszych partnerów znajdują się uznane ośrodki naukowe, specjaliści od rehabilitacji, eksperci w dziedzinie terapii i edukacji, jak również rzetelne firmy z branży nowoczesnych technologii.
Wydział Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego
Z Wydziałem Fizyki współpracujemy przy projektach związanych z sygnałem EEG, m.in. przy tworzeniu interfejsów mózg - komputer a także w ramach realizacji projektu PISAK - systemu alternatywnej komunikacji dla osób niepełnosprawnych.
Wydział Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego
We współpracy z naukowcami z Wydziału Psychologii rozwijamy projekty dotyczące diagnostyki i terapii dziecięcej oraz prowadzimy badania nad rehabilitacją ruchowo-poznawczą w nowoczesnym wydziałowym laboratorium pomiarów psychofizjologicznych.
Instytut Biologii Doświadczalnej im. M. Nenckiego PAN
Instytut Nenckiego jest obecnie największym centrum badań biologicznych w kraju. Poziom prowadzonych prac eksperymentalnych, znakomite publikacje i silne związki z nauką światową plasują Instytut Nenckiego na liście wiodących placówek biologicznych w Europie. W ramach współpracy z Instytutem rozwijamy oprogramowanie diagnostyczne i terapeutyczne w obszarze trudności w nauce czytania i pisania u dzieci.
Katedra Kultury Fizycznej Osób Niepełnosprawnych AWF Poznań
Z Katedrą Kultury Fizycznej Osób Niepełnosprawnych AWF Poznań realizujemy wspólne projekty naukowe w zakresie terapii, diagnostyki oraz wspierania osób niepełnosprawnych, w tym grant na Wolontariat Koleżeński skierowany do młodzieży z autyzmem .
Zakład Neurofizjologii Klinicznej Instytutu Psychiatrii i Neurologii
W ramach współpracy z Instytutem pracujemy z neurologami klinicznymi, realizując wspólne projekty naukowo - badawcze, dotyczące domowej rehabilitacji ruchowo-poznawczej, w tym grant TeleNeuroforma kliniczna .
Zakład Logiki i Kognitywistyki Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
W ramach współpracy prowadzimy cykliczne zajęcia dydaktyczne z tematyki nowoczesnych interfejsów człowiek-komputer.
Instytut Medycyny Doświadczalnej i Klinicznej PAN
Naukowcy IMDiK zajmują się badaniami podstawowymi i klinicznymi w zakresie m.in.: fizjologii, neurobiologii, neuroimmunologii, neurologii, neurochirurgii, genetyki, epigenetyki, farmakologii, chemii medycznej oraz biologii komórki na poziomie ultrastrukturalnym. Z Instytutem Medycyny Doświadczalnej i Klinicznej Polskiej Akademii Nauk realizujemy projekty o tematyce wirtualnej rehabilitacji, w tym grant TeleNeuroforma Kliniczna .
Zakład Rehabilitacji II Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego
Z Warszawskim Uniwersytetem Medycznym poszukujemy zastosowań dla rozwijanych przez nas technologii w innych dziedzinach niż neurorehabilitacja - np. w rehabilitacji ortopedycznej czy diagnostyce medycznej .
Zakład Kognitywistyki i Epistemologii na Uniwersytecie im. Mikołaja Kopernika w Toruniu
Wspólnie z zespołem kognitywistów Uniwersytetu im. Mikołaja Kopernika w Toruniu rozwijamy projekty związane z nowoczesną neurorehabilitacją, w szczególności naukowe, dydaktyczne, praktyki i staże studenckie.
Polskie Towarzystwo Stwardnienia Rozsianego
Polskie Towarzystwo Stwardnienia Rozsianego jest ogólnopolską organizacją zrzeszającą osoby chore na stwardnienie rozsiane, ich rodziny i przyjaciół. Neuroforma otrzymała patronat Polskiego Towarzystwa Stwardnienia Rozsianego. Wspólnie z Towarzystwem realizujemy także grant TeleNeuroforma Kliniczna .
Polskie Stowarzyszenie Choroby Huntingtona
Wspólnie ze Stowarzyszeniem rozpowszechniamy ideę indywidualnej, domowej rehabilitacji, której realizacja daje pacjentom bezpośredni wpływ na ich sprawność. Razem realizujemy także grant TeleNeuroforma Kliniczna .
Stowarzyszenie Rodzin z Ataksją Rdzeniowo-Móżdżkową - Ataksja
Stowarzyszenie od wielu lat wspiera osoby z ataksją rdzeniowo-móżdżkową m. in. poprzez organizację turnusów rehabilitacyjnych, konferencji, spotkań. Wspólnie ze Stowarzyszeniem realizujemy także grant TeleNeuroforma Kliniczna .
Krajowy Ośrodek Mieszkalno - Rehabilitacyjny dla Osób Chorych na SM w Dąbku
Placówka w Dąbku należy do największych w Polsce ośrodków specjalizujących się w rehabilitacji osób chorych na stwardnienie rozsiane. Dzięki współpracy z Ośrodkiem intensywnie rozwijamy Neuroformę - program wspierający rehabilitację neurologiczną w domu, już od pierwszych, prototypowych wersji.
Centrum Rehabilitacji dla Osób Chorych na SM im. Jana Pawła II w Bornem Sulinowie
Centrum Rehabilitacji dla Osób Chorych na SM im. Jana Pawła II w Bornem Sulinowie Placówka w Bornem Sulinowie jest jednym z największych w Polsce ośrodków wyspecjalizowanych w rehabilitacji osób chorych na stwardnienie rozsiane. Współpracę z Ośrodkiem rozpoczęliśmy od wdrażania prototypowych wersji Neuroformy - programu wspierającego rehabilitację neurologiczną w domu. Obecnie pracownicy i pacjenci placówki pomagają nam go intensywnie rozwijać.
Górnośląskie Centrum Rehabilitacji "Repty"
Placówka w Reptach jest największym i najbardziej znanym ośrodkiem dla osób po przebytym udarze mózgu. Prowadzimy tam badania nad zastosowaniem Neuroformy jako narzędzia do tzw. terapii lustrzanej.
BrainTech sp. z o.o.
Titanis aktywnie współpracuje przy innowacyjnych projektach firmy BrainTech, m.in. projekt otwartej platformy do eksperymentów z wykorzystaniem sygnału EEG oraz rozwijania interfejsów mózg-komputer, projekty wspierające niepełnosprawnych, a także projekty popularyzujące wiedzę o neuronauce.