Polski English MENU
logo titanis

nauka – technologia – człowiek

TITANIS

Titanis zajmuje się rozwojem nowoczesnych technologii komputerowych, współpracując przy tym z interdyscyplinarnymi zespołami naukowymi . Wykorzystujemy technologię i rzetelną wiedzę do tworzenia potrzebnych i użytecznych produktów.

Jednocześnie nieustannie rozwijamy swoje kompetencje, realizując ambitne projekty  z pogranicza nauki i biznesu.

ZESPÓŁ

Mateusz Kruszyński

Główny majster (CEO)

Mateusz Kruszyński

Odpowiedzialny za strategię rozwoju firmy, jej działalność naukową, zarządzanie projektami. Informatyk, student Psychologii, entuzjasta wykorzystywania ciekawych i wartościowych rozwiązań naukowych w biznesie. Optymista, ciągle szuka nowych pomysłów, możliwości, nie boi się ryzyka i podejmowania innowacyjnych przedsięwzięć.

Maciej Pawlisz

Majster od technologii (CTO)

Maciej Pawlisz

Jego zadanie to projektowanie systemów informatycznych w taki sposób, aby oprogramowanie rozwijało się w najlepszym kierunku. Dzięki temu efekty naszej pracy są najwyższej jakości, a jednocześnie projekty realizowane są szybko i można je łatwo dostosowywać do ciągle zmieniających się wymagań. Zdobywał doświadczenie m.in. w ramach rocznego stypendium w USA. W wolnych chwilach podróżuje i żegluje.

Marek Kruszyński

Majster od marketingu (CMO)

Marek Kruszyński

Odpowiedzialny za działania marketingowe, kreowanie marki oraz sprzedaż. W swojej pracy pomaga dobrać użytkownikom najlepsze dla nich rozwiązania. Zajmuje się również pozyskiwaniem nowych partnerów. Lubi wyzwania, w wolnym czasie aktywnie odpoczywa.